Prodigest

750
Neohodnotené

  • Skladom
€17,60
Kategória: Herbots
Hmotnosť: 0.25 kg
 

Prodigest by Herbots je dobre vyvážená zmes vitamínov, aminokyselín, elektrolytov a enterococcus faecium. Tento výrobok má jedinečné zloženie, ktoré stimuluje prirodzený odpor holuba. Perie sa zmäkne, maslo prsníka sa stáva ružovou a holuby strácajú viac. Zloženie vitamínov a aminokyselín vedie k rýchlejšej regenerácii a stavu. Vďaka prítomným elektrolytom sa holuby stanú viac okrúhlymi, dobrou akciou prijímania kvapalných zárodkov do svalov. Enterococcus faecium, pridané probiotikum, zaručuje dobrý účinok črevnej flóry, stimuluje sa organizmus. Preto odporúčame, aby bol tento produkt k dispozícii na ochranu mladých holubov pred obávaným adenovírusom.

Štruktúra najproduktívnejších - keď je pridávaná do krmív - zjednodušuje strávenie potravy, čo vedie k vyššej rezistencii a rýchlejšej tvorbe stavu. 

Po očkovaní sa tiež doporučuje podporiť holub


Komponenty :
Vitamíny, aminokyseliny, elektrolyty a enterococcus faecium. 
Vitamíny A (3800 IE), D3 (380 IE), E (0,75 IE), K3 (400 ug), Foliumzuur (15 ug), Nicotinamín (40 ug) B6 (1,5 ug), B12 (23 ug), biotín (750 ug), Panthothenaat (300 ug), C (39,8 mg) 
Electrolyten: Horčík (6,55 mg), draselný (26,9 mg), chloridu sodného (36,55 mg) 
Andere ingrediënten : Dextróza, TSCD (Tri dihydrát citrátu sodného) 
0,5 miljard levensvatbare goedaardige E.faecium cellen na gram Prodigest.

Návod na použitie:
- 2 kávové lyžice na 1 kg krmiva alebo 1 kávu na liter vody, 1. a 3. deň po príchode alebo po dobu troch nasledujúcich dní. 
- V prípade nedostatku rovnováhy v črevách, po dobu 7 dní spolu s HERBOTY 4 OLEJE.

 

Veľkosť: Kontajner 250 g