Salmo colin Adeno

873
Neohodnotené

  • Skladom
€7
Kategória: Patron
Hmotnosť: 1 kg
 

Salmo- + COLIN prasitrynes  vzorec STOP Adeno-Cola, jedinečné a efektívne zhrnutie prírodné rastlinné účinné látky a z organických kyselín s preukázanou výnimočne antimikrobiálne a antivirálne nepriaznivé pre mikroflóru tráviaceho traktu holuby.

Myslel, synergické kombináciu účinných látok, nám umožnilo vytvoriť formulácie s veľmi širokým spektrom, ktorého mechanizmus účinku je založený nielen na priamych baktericídne účinky na patogénne baktérie, ale takisto významne znížiť pH črevného obsahu, prostredie stabilizuje celý tráviaci trakt.

Zníženia pH pod 4,2 a výrazne oslabuje znižuje patogény najmä najnebezpečnejšie E. coli, Salmonella spp., Clostridium, Streptococcus, Campylobacterium, ktorý, ako je znázornené náterov, čo vedie aj k jeho úplné odstránenie. 
Minimalizuje výskyt syndrómu ADENO-COLI, chráni pred náhlym a vyčerpávajúcim priebehom u mladých holubov. 
Okrem toho vysoký obsah aktívnych fytochemických látok zvyšuje aktivitu sekrecyjno-absorpčné gastrointestinálneho traktu 
vtákov, stimuluje rast črevných klkov, a s vysokým obsahom extraktu z Echinacea je imunologická reakcia sa zvyšuje lokálne odpor. Výrobok zlepšuje hygienu vody, zvyšuje chuť do jedla, ako aj stráviteľnosť a vstrebávanie živín.

DÁVKOVANIE: 
Produkt sa má podávať holubom po celý rok v dávke (staré a mladé ošípané):  - 7,5-10 ml / 1 liter vody 2-3 krát týždenne. 
Pri zmene krmiva, mladé odstavenie:  - 7,5-10 ml / 1 liter vody 3-4 krát týždenne. 
V čase porúch trávenia hydratovaného, ​​zeleného hnoja:  - 10 ml / 1 liter vody počas 4-5 po sebe nasledujúcich dní.

Výrobok nemá absolútne žiadne vedľajšie účinky a pravidelne sa používa výrazne zlepšuje zdravotné podmienky celého stáda

Každý deň pripravte čerstvý roztok prípravku! 
Neprekračujte odporúčanú dávku!