Akcia

Tricho -Coxan

139
7 hodnotení
 

  • Skladom
€6
Kategória: Patron
Hmotnosť: 1 kg
 
  • produkt založený na jedinečnej kombinácii špeciálne vybraných sekundárnych biologicky aktívnych látok, esenciálnych olejí a rastlinných výťažkov.
  • Jeho komplexné, omni formula poskytuje ochranu a riadne fungovanie prvkov epiteliálnych štruktúr, ktorá je prirodzenámechanická bariéra a bráni rastu populácie patogénnych prvokov (Trichomonas gallinae, Eimeria sp.), Čo ovplyvňuje ich schopnosť znižovať invaziu.
  • Okrem toho aktivuje imunitnu odozvu dýchacieho a zažívacieho traktu, bráni rozvoju zápalu a tiež vďaka kompaktnosti špecifické organické kyseliny má silné, priamy baktericídne a bakteriostatický spojené patogény (Mycoplasma, Streptococcus, E. coli, Salmonella)
  • Vysoký obsah vitamínu A v bezpečí, podpora regenerácie poškodených slizníc, a vitamín K, čím sa minimalizuje potenciál pre krvné podliatiny, ďalej zvyšuje účinok pôsobiaci proti lieku.
  • TRICHOCOXAN je skutočný prielom v prístupe nebezpečných parazitárnych chorôb, ktoré, ako sa ukázalo dôležitým limitujúcim faktorom holubov.

 

indikácie :
 

V dôsledku prírodného pôvodu výrobku, môže byť úspešne použitý pre celý rok. Pravidelne zdroj minimalizuje tvorbu charakteristických lézií, čo ukazuje na vznik infekcie a znižuje ich účinok, čo vedie často k strate chuti do jedla, dýchavičnosť, poruchy trávenia a vstrebávania, hnačka a superinfekcie od mikroorganizmu. Vysoká bezpečnosť lieku robí to môže byť použitý pri odstavení v hniezde, a bezprostredne po ukončení liečby, počas ktorého sa neodporúča podávať farmakologické činidla

Zloženie:

Stabilizované rastlinné extrakty, silice, bylinné výťažky, fytoncídov, alkaloidy, steroly, triesloviny, glykozidy allilosiarczkowe, prírodné gumy, a imunitne stimulujúce biogénne prvky, flavonoidy, mravčia, mliečna, citrónová, fosforečná, propiónová, Vít. A. vtip. K

 


použitie:

  • Profylaktické  dva - tri dni v týždni, 5 - 10 ml na liter vody.
  • Počas choroby  má byť podávaná v priebehu najbližších 5 - 6 dní 10 ml. na liter vody.