Tollyamin Light

133
2 hodnotenia
  • Skladom
€17
Kategória: Tollisan
Hmotnosť: 1 kg
 

Tollyamin obsahuje vysoko dávkované aminokyseliny, elektrolyty a vitamíny B v optimálnom pomere miešania. Vzhľadom na zloženie možno použiť Tollyamin po celý rok na cestách, v chovnej fáze a v preperovanom období.

Pri chove, pokryjeme Tollyaminom  vysoké požiadavky proteinu. Okrem toho pre rast mláďat je preukázateľne podporovaný cholín. Štúdia z hydinárskeho priemyslu poskytujú bezpečné dôkazy. Cholín ovplyvňuje látkovú výmenu pozitívne a zabraňuje tukovej degenerácií pečene.

Počas preperovania odporúčame denné podávanie Tollyamin v kombinácii s
 Oregano Liquid 12%. Vzhľadom k tomu, perie rastie každý deň, a to nielen raz za týždeň. Tieto vysoké dávky aminokyseliny L-metionín, L-lyzín a vitamín biotín je garantou nové, hodvábne operenie. Podľa sírne L-metionínu sa vyrába vo vode po niekoľkých hodinách niektoré šíria zápach. Ak ste si zakúpili produkty aminokyselín, ktoré nie sú cítiť ako síra, kúpili ste si veľa vody. Oni sú síce bez zápachu, ale žiadny účinok! Dúfam, že chápete, čo tým myslím.

Pre očkovanie alebo iné liečebné postupy vždy dávajú súčasne sTollyamin s pitnou vodou. Tým sa zabráni nežiaducim účinkom spôsobené liekmi a tiež jarným škodám.

Vysoká dávka vitamínu B 12 podporuje tvorbu krvi a bunkové delenie. Tento proces je pre aktívny imunitný systém veľmi dôležitý. 

V priebehu doby jazdy, prídavať je Tollyamin nevyhnutné. Glutamín, L-metionín a L-lyzín sú stavebné kamene bielkovín (bielkoviny) pre rýchle zotavenie.
Sval a chudnutie môže byť  ,čím ťachšia je cena letu - ľahší holub. S Tollyamin a Immunol dodávaný holubom kompenzovať svalu -a chudnutie oveľa rýchlejšie. Štruktúra skladovanie energie svalov je dokončená za dva dni. Holuby s touto špecializovanú starostlivosť majú obrovskú výhodu v priebehu dlhej pretekárskej sezóny.
Čím dlhšie a tvrdšie závodná sezóna, tým väčšia je výhoda.

Glutamín hrá kľúčovú úlohu v mnohých procesoch detoxikačných pečene. Pečeň je jedným z najdôležitejších orgánov  holuba. S vysokým obsahom tuku kŕmenie pred rokmi, spaľovanie tukov a bielkovín v priebehu cenovej letu, budovanie svalov po ceny letu a ďalšie podávanie liekov - to všetko bude prebiehať cez pečeň. Preto je ochranný účinok Tollyamin pre pečeň svojich poštových holubov veľmi dôležitý.

Prečo je to lepšie, že v Tollyamin L-metionínu je zahrnutá, a nie, ako vo všetkých ostatných produktov iba DL-metionín?
Nature pozná iba L-formy, ale nie D-forma. Preto je telo môže využiť iba L-metionín a musí vylučovať D-metionín nevyužitá. Táto akcia ničí 50% metionín.  Mimochodom, ak je použitá len ľudia L-metionín. nesmie byť použitý formulár DL. L-metionín je asi 20 krát drahšie ako DL-metionínu a samozrejme pre všetky zvieratá, lepšie formy.

Tajomstvo aróm
v nutričnej medicíne sú stále častejšie arómy. Len aróma vnútri veľkého tajomstva Med. Tollyamin Forte. Naše chute sa zdajú mať veľmi pozitívny vplyv na sliznice v ústach a chránia sliznicu tráviaceho. Pre zdravu črevnu flóru môžu usadiť iba črevnú sliznicu.

To by dávalo zmysel s jedným z najdôležitejších skupín výrobkov, ktoré existujú pre holuby . Človek by si mal uvedomiť  veľmi rýchlo, že Tollyamin je výnimočný produkt.